Junior online marketér/ka

název pozice:                            junior online marketér/ka
město:                                        Ostrava
smluvní vztah:                          dpp/dpč, nebo ičo
nástup:                                       ihned

Máš zájem o online marketing, ale zatím málo zkušeností? Pojď se s námi potkat v našich kancelářích na Hrušovské 13 a zjisti, co ti může sunette nabídnout.

Pozice je vhodná pro studenty vysokých škol, případně vyšších ročníků středních škol. Nabízíme jako part-time, který v případě zájmu a spokojenosti na obou stranách může přerůst i ve full-time. Možno spolupráce je jak na živnost, tak i formou dohody o provedení práce/pracovní činnosti.

Pracovní náplň

  • pomoc s online projekty, online komunikací
  • nastavení a správa online nástrojů
  • práce s CMS WordPress
  • copywriting
  • zajištění klientských online aktivit

Nabízíme

  • zázemí a stabilitu silné skupiny
  • práce na zajímavých a často unikátních projektech
  • možnost home office
  • flexibilní part-time úvazek
  • pohodový tým
  • získání zkušeností pro další kariéru v online marketingu
  • kávu zdarma v kanceláři
  • zvýhodněné ceny produktů a služeb v rámci skupiny ette
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

požadujeme

  • orientace v prostředí internetu
  • výbornou znalost Češtiny
  • znalost HTML a nástrojů online marketingu (nice to have)
  • seriózní, kolegiální a pozitivní přístup
  • ochota učit se novým věcem

kontakt

Odkaz na profil na LinkedIn a pár řádků o sobě zašli Janě na jana.semancikova@sunette.cz .

rozsviťte i vy

svůj business

sunette s.r.o.

Hrušovská 3203/13a
702 00 Ostrava