Programátor

název pozice:                            programátor PHP7
město:                                        ostrava
smluvní vztah:                          smlouva, nebo IČO
nástup:                                       ihned

Pracovní náplň

  • programování: PHP7 (OOP, Composer, MVC, Symfony, Laravel)
  • databáze SQL
  • kódování HTML + CSS (SASS/LESS, AMP, Bootstrap, NPM/Yarn, Webpack, Gulp/Grunt
  • frontend: JavaScript (AJAX, TypeScript, jQuery)
  • verzování: GIT

Nabízíme

  • zázemí a stabilitu silné skupiny
  • práce na zajímavých a často unikátních projektech
  • možnost home office
  • káva zdarma v kanceláři
  • zvýhodněné ceny produktů a služeb v rámci skupiny ette
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

požadujeme

  • zkušenosti na úrovni "senior"
  • seriózní a kolegiální přístup
  • ochota učit se novým věcem

kontakt

Životopisy zasílejte na jana.semancikova@sunette.cz

rozsviťte i vy

svůj business

sunette s.r.o.

Hrušovská 3203/13a
702 00 Ostrava